Обладнання для порізки металу купити в Києві, Україні за вигідною ціною
plusmin@ukr.net
Зворотній дзвінок
Укр Рус
Меню
Каталог
Каталог
Фільтр
Ціна  16.00 - 90000.00 грн
Виробник

Обладнання для порізки металу

Jasic cut 100A
43 800,00 грн
Jasic cut 40A
15 300,00 грн
Jasic cut 80A
36 900,00 грн
Ізолятор передній А101
575,00 грн
Ізолятор передній А141
650,00 грн
Ізолятор-адаптер Р80
130,00 грн

Різновиди обладнання для порізки металу

Коли необхідно купити обладнання для порізки металу, виникає питання, який вид порізки вибрати і замовити в інтернет-магазині України. На сьогодні існують десятки видів подібних апаратів, які здатні якісно та швидко обробляти поверхню об'єкта, підвищуючи продуктивність і знижуючи вартість експлуатації. Найбільшою популярністю завдяки своїй ціні і якості проведених робіт користується обладнання для порізки металу газом і плазмове.

Газовий різак

Коли виникає питання про те, яке саме купити обладнання для порізки металу в Україні, щоб її вартість була виправдана, багато хто віддає перевагу газовому варіанту. Цей агрегат нагріває поверхню металу до позначки в 1000°С. В результаті матеріал просто згорає в місці обробки і видувається під напором, залишаючи рівні краї розрізаної поверхні. Це обладнання має свої переваги:

  • Може застосовуватися на об'єктах великої товщини;
  • Забезпечує рівні, чисті шви готових деталей;
  • Відрізняється непоганою швидкістю розрізання (залежить від конкретного металу);
  • Має досить широкий діапазон цін, швидко окупає свою вартість;
  • Широко поширене в Україні і перевірено часом.

Газова різка металу вважається одним з найбільш ефективних способів обробки металевих поверхонь. Обладнання цієї лінійки доступніше в інтернет-магазинах, ніж інші, високотехнологічні варіанти, але при цьому не поступається їм за продуктивністю. Обсяг полум'я регулюють мундштуки для газового різака. Тому при наявності різних елементів такого типу можна зробити апарат практично універсальним.

Плазмова порізка

Плазмовим розкроєм називають термічну обробку листового прокату. Непоганий спосіб порізки виробів, якщо їх товщина не перевищує 10-20 мм. Цим обладнанням можна обробляти сталь, мідь і навіть алюміній, який не піддається газовим різакам. Замовити обладнання для порізки металу такого типу в інтернет-магазині за нормальної вартості можна, незалежно від того, з якими металами Ви працюєте. Його якість буде залежати від:

  • Властивостей, товщини заготовки;
  • Складу необхідних сумішей;
  • Характеристик наявного плазмотрона.

Тому крім агрегату іноді необхідно замовити в інтернет-магазині і купити обладнання та інструменти для порізки металів у Києві. Але підбирати деталі і комплектуючі слід з урахуванням моделі, ціни і конкретних характеристик апарату. Процес застосування такого агрегату досить складний з технологічної точки зору, але зате результативність у нього на порядок вище, ніж у аналогів: підвищена продуктивність, відмінна якість порізки і низька вартість в Україні. В результаті переносне обладнання для порізки металу швидко окупається і виправдовує свою ціну.

Замовити обладнання для порізки металу

Замовити обладнання для порізки металу за ціною, доступною кожному, можна в інтернет-магазині. Широкий вибір моделей плазмотронів, а також комплектуючих до них дозволяє отримати в своє розпорядження висококласне обладнання, що підвищує продуктивність в рази. Купити обладнання для порізки металу в Україні можна, заповнивши просту форму на сайті або звернувшись до наших фахівців. Вони допоможуть визначитися з моделлю, розкажуть, скільки коштує інструмент для порізки металу та його комплектуючі, що замовити краще зробити в конкретній ситуації.

Відправка

Ми можемо надіслати товар в будь-яку точку України: Київ,Харків,Дніпропетровськ,Одеса,Запоріжжя,Львів,Кривий Ріг,Миколаїв,Маріуполь,Вінниця,Херсон,Полтава,Чернігів,Черкаси,Суми,Житомир,Хмельницький та інші міста.