Газові різаки по металу купити в Києві, Україні за вигідною ціною
plusmin@ukr.net
Зворотній дзвінок
Укр Рус
Меню
Каталог
Каталог
Фільтр
Ціна  1495.00 - 2300.00 грн
Вид

Газові різаки по металу

Газові різаки по металу

Газовий різак дозволить в рази прискорити процедуру розрізання виробів з металу. Це спеціальне пристосування, що реалізуються окремо від загального обладнання, але без газ-різака обійтися буде нелегко. Краще заздалегідь продумати цей момент і придбати газові різаки в комплекті з вашим плазморізом. Такий варіант дозволить заощадити час на доставку товару і прискорити виконання дорученої роботи з різання металу.

Застосування газових різаків по металу і принцип його використання

Пристрій являє собою невеликий прилад, який дозволяє розрізати металеві листи швидко і акуратно за рахунок нагрівання до високого температурного показника. Порядок використання газового пальника-різака, виглядає так:

  1. Прилад фіксується через шланги до редуктора.
  2. Пристрій нагріває метал до температури плавлення.
  3. Наконечник пристрою підноситься до металу і виконується процес різання.

Будь-який різак для газового різання металу має спеціальний наконечник і мундштук, запорно-регулювальну арматуру. Під час роботи обладнання, на металеву поверхню направляється струмінь суміші горючих газів під відповідним тиском. В результаті, дрібні частинки металу згорають, і виходить акуратна кромка без дефектів і неприємних зазубрин.

Різновиди газових різаків

Є кілька класифікацій на газові різаки. Кожен варіант передбачає розподіл обладнання по групах на основі різних характеристик. Йдеться про такий поділ:

  • За способом змішування кисню і газу: інжекторні і безінжекторні. Перший вид пальників забезпечують роботу обладнання без урахування тиску газу.
  • За призначенням: універсальний і спеціальний. Перший тип різаків по металу більш поширений, оскільки здатний розрізати металеву заготовку товщиною в 3-300 мм
  • За типом горючої суміші: кисневі, пропанові, гасові і ацетиленові.

Окремо варто відзначити, що ціна на газові різаки по металу теж дуже різна. Тут багато що залежить від функціональних можливостей обладнання. Чим більше можливості мають газові різаки по металу , тим він буде дорожче коштувати. У нашому інтернет-магазині Ви зможете придбати газові різаки за доступною ціною і отримати їх в найкоротші терміни.

Де купити аксесуар?

Відвідавши наш інтернет-магазин «ПлюсМінус», будь-який бажаючий зможе купити газові різаки по металу за доступною ціною. Ми раді запропонувати потенційним покупцям ще й послугу з доставки товару. Замовити доставку по Україні можна буде відразу після оформлення покупки.

Відправка

Ми можемо надіслати товар в будь-яку точку України: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький і інші міста.