Мундштуки для газового різака  (PNME) купити в Києві, Україні за вигідною ціною
plusmin@ukr.net
Зворотній дзвінок
Укр Рус
Меню
Каталог
Каталог
Фільтр
Ціна  200.00 - 250.00 грн
Робочий газ
Тиск кисню, МПа
Товщина ріжучого металу (мм)
Призначення
Тиск пропана, МПа

Мундштуки для газового різака (PNME)

NEW
Мундштук GK3 №1
220,00 грн
Мундштук GK3 №2
220,00 грн
Мундштук GK3 №3
220,00 грн
Мундштук GK3 №4
220,00 грн
Мундштук GK3 №5
220,00 грн
Мундштук GK3 №6
220,00 грн

Мундштуки для газового різака (PNME)

Мундштук - частина газозварювального пальника, різака, які використовують зварювальники в своїй практиці. Завдяки йому здійснюється регулювання потужності полум'я з сопла пальника. Періодично цей елемент (зношується, а тому перед майстром постає питання, якою замовити і купити мундштук для газового різака в Україні.

Особливості мундштуків для газового різака

Газові різаки забезпечують якісну обробку металу різного типу, зокрема, з їх допомогою під впливом полум'я здійснюється розріз металевого шару. А ось саме мундштуки для газового різака відповідають за обсяг і силу вогню. В інтернет-магазині вони представлені досить широким вибором з різними цінами і параметрами. Бо якщо необхідно замовити мундштук PNME в Україні, слід звернути увагу на наступні параметри:

  • Номер. Так, наприклад, 1 – це тонке полум'я, яке робить відповідні розрізи на матеріалі, а ось 3 – це вже виріб з великим отвором, завдяки якому обсяг вогню і його сила істотно збільшуються. Але останній споживає більше газу, витрачаючи горючу суміш швидше, підвищуючи вартість експлуатації газового різака.
  • Для чого буде застосовуватися мундштуків для газового різака. Для порізки тонких металевих пластин досить вибрати мундштук PNME з невеликим отвором. Для щільних, об'ємних об'єктів застосовуються відповідно інші номери. Ціна на всі розміри мундштуків однакова.
  • Вибір різновиду. Існує кілька типів мундштуків. Одні майстри воліють інжекторні, інші ж віддають перевагу останнім моделям, які служать в 2-3 рази довше. Якщо не вдається підібрати конкретний варіант, пропонуються і універсальні PNME з нормальною вартістю, які підходять до газових тритубних різаків від інших виробників.

Мундштуки PNME для газового різака в Україні виготовляють з матеріалів, що відрізняються високою теплопровідністю. Як правило, для цього використовують мідь або хромовану бронзу. Якість газового потоку буде залежати від ефективності обробки поверхонь деталі. Будь-які нерівності, задирки – це не просто погіршення робочих характеристик, але також і порушення правил безпеки. Ось чому замовляти мундштук для газового різака PNME в інтернет-магазині, за адекватною ціною, треба тільки після ретельного вивчення асортименту.

Як вибрати і купити мундштуки PNME

Важливо правильно підібрати виріб відповідно до моделі і призначення, перш ніж замовити і купити його в інтернет-магазині за низькою ціною. В даному випадку рекомендується визначитися з необхідним діаметром сопла, а також визначити відповідні для конкретного апарату варіанти. Не всі майстри можуть швидко зорієнтуватися в цьому питанні і цінах, а тому рекомендується звернутися до менеджерів інтернет-магазину та уточнити:

  • Модель газового різака;
  • Необхідний діаметр сопла мундштука для газового різака, на яких поверхнях інструмент буде застосовуватися;
  • Яка вартість є найбільш прийнятною.

Класичні інжекторні мундштуки в Україні відрізняються більш низькою ціною, але при цьому і служать набагато менше навіть за умови регулярної і акуратною чистки. Важливо також враховувати якість цієї частини різака, яка забезпечує безпечне і ефективне використання потенціалу апарату. Замовити та купити деталі для газового різака PNME в Україні за доступною вартістю можна через просту форму на сайті.

Відправка

Ми можемо надіслати товар в будь-яку точку України: Київ,Харків,Дніпропетровськ,Одеса,Запоріжжя,Львів,Кривий Ріг,Миколаїв,Маріуполь,Вінниця,Херсон,Полтава,Чернігів,Черкаси,Суми,Житомир,Хмельницький та інші міста.