Обладнання для плазмової порізки купити в Києві, Україні за вигідною ціною
plusmin@ukr.net
Зворотній дзвінок
Укр Рус
Меню
Каталог
Каталог
Фільтр
Ціна  16.00 - 90000.00 грн
Виробник

Обладнання для плазмової порізки

Jasic cut 100A
43 800,00 грн
Jasic cut 40A
15 300,00 грн
Jasic cut 80A
36 900,00 грн
Ізолятор передній А101
575,00 грн
Ізолятор-адаптер Р80
130,00 грн

Обладнання для плазмової порізки металу

Основне призначення (повітряно-плазмового обладнання - це виконання різання листового металу. Тут діє одне правило - чим якісніше обладнання для плазмового різання металу,тим краще буде виконана робота. З огляду на цей момент,варто дуже серйозно поставитися до придбання спеціальних пристроїв для плазмового різання металевих поверхонь. Допомогти в пошуку зможуть компетентні консультанти нашого інтернет-магазину «ПлюсМінус».

Що собою являє обладнання для різання по металу?

Принцип роботи будь-якого обладнання для плазмового різання по металу заснований на впливі на металеві поверхні високої температури. У свою чергу,досягнення необхідних показників відбувається за рахунок використання якісного стиснутого повітря,яке під тиском видуває створену дугу плазми.

До складу обладнання для плазмової різки металу входить:

  • джерело плазми (інвертор);
  • плазмотрон (ручка) з кабелями;
  • компресорне обладнання;
  • блок/вузол підготовки повітря

При машинній різці до попереднього переліку складових потрібно добавити комп’ютерне обладнання з програмним забезпеченням Mach3.

Пристрої краще підбирати відразу в комплекті,щоб ще до початку використання оцінити загальний порядок їх роботи. Краще купувати аксесуари однієї фірми,або попередньо проконсультуватися з фахівцями з даного питання.

За яким принципом обирати обладнання для різання металу

Щоб вибрати необхідні пристрої,для подальшого проведення плазмового різання,варто звернути увагу відразу на кілька суттєвих моментів:

  • функціональність виробу;
  • можливість з'єднання з іншими аксесуарами;
  • термін експлуатації і вартість обладнання;
  • компактність і надійність.

В цілому,у виборі відповідного виробу немає нічого складного,але важливо врахувати всі значимі нюанси і моменти,як то сумісність аксесуарів і їх практичність.

Де можна купити обладнання для плазмового різання металу?

Відвідавши наш інтернет-магазин «ПлюсМінус»,будь-який бажаючий зможе купити обладнання для плазмового різання металу. Асортимент товарів досить широкий,тому,потенційні покупці зможуть знайти все,що потрібно для подальшої роботи. Ми раді запропонувати відвідувачам зручний спосіб вибору і комфортні ціни на товари. Відразу після придбання виробу,покупець може замовити доставку по Україні. Вартість послуги узгоджується.

Відправка

Ми можемо відправити товар в будь-яку точку України: Київ,Харків,Дніпропетровськ,Одеса,Запоріжжя,Львів,Кривий Ріг,Миколаїв,Маріуполь,Вінниця,Херсон,Полтава,Чернігів,Черкаси,Суми,Житомир,Хмельницький.