Розхідні матеріали для плазморізів, плазмотронів HYPERTHERM MAXPRO 200 (ГИПЕРТЕРМ МАКСПРО 200) купити в Києві, Україні за вигідною ціною
plusmin@ukr.net
Зворотній дзвінок
Укр Рус
Меню
Каталог
Каталог
Фільтр
Ціна  150.00 - 1430.00 грн
Бренд
Максимальний струм (А)
Комплектуючі CUT
Моделі плазмотронів (CUT)

Розхідні матеріали для плазморізів, плазмотронів HYPERTHERM MAXPRO 200

Якісні розхідники до Hypertherm (MaxPro) 200

Засновники компанії Hypertherm причетні до винаходу, як плазмового різання металу. Бренд заснований в 60-х роках минулого століття. Гіпертермія випускають плазморізи на ринок по всьому світу. Інтернет-магазин PlusMinus в Україна пропонує розхідники для плазмореза гіпертермії (МаксПро) 200 з доставкою. При використанні оригінальних розхідників до Hypertherm (MaxPro) 200 (плазмореза) менше знос, якість готових виробів поліпшується.

При заміні аксесуарів для Hypertherm (MaxPro) 200 необхідно використовувати оригінальні комплектуючі. Рідка заміна розхідників на плазморіз Hypertherm призводить до зниження якості нарізаних виробів.

Підвищення продуктивності плазморіза

Правильно підібрані розхідники для плазмотрона Hypertherm (MaxPro) 200 підвищують максимальну продуктивність обладнання, усувають небезпеку зламу, дозволяють робити точні зрізи по листовому металу. Підвищення продуктивності досягається, завдяки регулярній зміні комплектуючих для плазмореза і плазмотрона:

  • Теплове навантаження знижується. При довгої експлуатації розхідного матеріалу поверхні сопла, електродів стоншуються.
  • Доглянуте, нове змінне обладнання скорочує кількість часу, який потрібно витрачати на підготовку до різання металу.
  • Для отримання рівного зрізу не потрібно робити кілька проходів по металевому листу. Досить одного проходу, щоб отримати рівний зріз.

Вартість експлуатації плазморіза знижується, якщо проводиться своєчасний догляд, ремонт, зміна розхідних елементів. У магазині можна замовити все для обслуговування плазмового обладнання. Якщо потрібних розхідників до Hypertherm (MaxPro) 200 (плазмореза) не виявилося в каталозі, зв'яжіться з нами. Можливий привіз елементів на замовлення.

Переваги покупки розхідників

Є кілька переваг замовлення комплектуючих для плазмотрона гіпертермії (МаксПро) 200 в магазині PlusMinus:

  • Всі товари від виробників, оригінальні;
  • До кожної запчастини для гіпертермії (МаксПро) 200 (плазмотрон) є товарна картка з описом, в якій вказані точні технічні характеристики;
  • Є можливість самовивозу;
  • Магазин пропонує доступні ціни і гарантією якості на всі товари.

Якісні розхідні матеріали для Hypertherm (MaxPro) 200 підвищують термін експлуатації обладнання, якість готових виробів, оптимізує витрати на виробництво. Щоб купити розхідники, додайте товар в корзину або зателефонуйте в магазин, напишіть нам, замовте зворотний дзвінок. Консультанти розкажуть про технічні характеристики розхідників до Hypertherm (MaxPro) 200 (плазмореза), допоможуть оформити замовлення.

Відправка

Ми можемо відправити товар в будь-яку точку України: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький і інші міста.