Плазмотрони (CUT) купити в Києві, Україні за вигідною ціною
plusmin@ukr.net
Зворотній дзвінок
Укр Рус
Меню
Каталог
Каталог
Фільтр
Ціна  520.00 - 23340.00 грн
Виробник
Вид
CUT (Максимальний струм різки)
Охолодження
Призначення
Довжина рукава CUT
Бренд
Модель

Плазмотрони (CUT)

Плазмотрони (CUT)

Якщо Ви хочете купити плазмотрон в Україні, то кращого варіанту, ніж звернення до нашого інтернет-магазину «ПлюсМінус», Вам не знайти. В асортименті нашому торгового майданчику пропонуються плазмотрони за прийнятною ціною і відмінної якості, а також їх розхідні матеріали. При виборі відповідного обладнання варто звернути увагу на розділ з пристроями, розробленими на основі технології CUT. Унікальність таких виробів полягає в можливості підключення окремих моделей до верстатів, для подальшої фігурної різки сплавів або металів.

За якими параметрами обирати плазмотрони CUT?

Пальник або плазмотрон для плазмового різання має спеціальний корпус і ручку. З однієї сторони конструкції знаходиться з'єднувальний рукав. На рукоятці розміщена зручна клавіша для управління пристроєм. Ручка плазмового різака в більшості моделей CUT обладнана спеціальним запобіжником. Випадково натиснути на клавішу у користувача не вийде. Для продовження терміну служби CUT, місце, де шланг суміщений з корпусом, має вбудований рухливий шарнір. Вибираючи CUT, орієнтуватися варто на такі параметри:

  1. товщина різу по металу;
  2. маса і робочий струм;
  3. довжина сполучного рукава;
  4. метод збудження дуги;
  5. номінальний тиск повітряної маси і її витрати.
  6. тип різки, а саме ручна або автоматична (машинна)

Керуючись цими параметрами, вибрати, а потім і купити плазмотрон CUT буде зовсім не складно. Відвідавши наш інтернет-магазин «ПлюсМінус», Ви зможете придбати плазмотрон/ручку за доступною ціною.

Всі види пальників розподілені по групах, з урахуванням можливостей і способу використання:

  • Для ручної порізки.
  • Для машинної різки (ЧПУ)

Вибирати підходящий варіант CUT варто з урахуванням подальшої експлуатації обладнання. Це дасть найбільш ефективний результат.

Де купити якісний плазмотрон?

Коли терміново потрібно придбати пальник для зварювального апарату або плазмотрон, кращого варіанту, ніж звернення до нашого інтернет-магазин «ПлюсМінус», Ви не знайдете. Широкий асортимент і доступні ціни на товари зроблять покупку ще приємніше. Клієнти зможуть замовити доставку по Україні за доступною вартості. Отримати свій товар покупці зможуть в найкоротший час.

Відправка

Ми можемо відправити товар в будь-яку точку України: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький.