Пальники MIG (МИГ) купити в Києві, Україні за вигідною ціною
plusmin@ukr.net
Зворотній дзвінок
Укр Рус
Меню
Каталог
Каталог
Фільтр
Ціна  1375.00 - 7060.00 грн
Виробник
Бренд
Макс.струм(А)
Довжина рукава

Пальники MIG (МІГ)

Пальник 15АК 3м ZS
1 580,00 грн
Пальник 15АК 3м ZS+
1 725,00 грн
Пальник 24KD 3м ZS
1 980,00 грн
Пальник 24KD 3м ZS+
2 200,00 грн
Пальник 24KD 4м ZS
2 530,00 грн
Пальник 24KD 4м ZS+
2 785,00 грн
Пальник 24KD 5м ZS+
3 150,00 грн
Пальник 36KD 3м ZS
2 400,00 грн

Пальники MIG для зварювання - основні можливості та переваги

Застосування пальників MIG (МІГ) дозволяє отримати тонкі, але міцні шви, які будуть надійно утримувати разом два металевих об'єкта Здійснювати таке зварювання можна тільки за допомогою спеціальних зварювальних пальників МІГ, які можна придбати в будь-якому великому будівельному магазині. Замовити пальник МІГ (MIG) можна для скріплення таких матеріалів:

  • Різні кольорові метали.
  • Нержавійка.
  • Чорні метали

З фізичної точки зору зварювання пальником MIG здійснюється за рахунок розплавлення тонкого металевого дроту, який після охолодження створює надійний шов. Щоб не сталося окислення розплавленого дрота, необхідна подача аргонового газу, тому зварювання пальником МІГ можна здійснювати тільки за допомогою спеціальних пальників MIG.

Якими перевагами володіє інтернет-магазин PlusMinus?

Наш інтернет-магазин PlusMinus дозволяє замовити і купити один або кілька пальників MIG (МІГ) для зварювання. Купити МІГ-пальник ми рекомендуємо з наступних причин:

  • Замовити у нас Ви можете за помірними цінами. Економія досягається за рахунок того, що магазин купує товари безпосередньо у виробника, що дозволяє не платити зайву націнку перекупникам.
  • Всі товари зберігаються на складі, тому господареві інтернет-магазину не доводиться платити зайві гроші за утримання звичайного магазину (не потрібно платити зайві комунальні платежі, не потрібно наймати продавців і так далі).
  • Ми здійснюємо швидку доставку по всій Україні. Доставка купленого обладнання здійснюється за допомогою пошти. Термін безпосередньо залежить від віддаленості основного складу від покупця, однак в середньому доставка займає не більше 3 днів для всієї території України.

Як купити пальник MIG (МІГ) за допомогою інтернет-магазину PlusMinus

Щоб замовити пальник МІГ (MIG) для зварювання, відкрийте наш каталог, виберіть товар, ознайомтеся з його технічними характеристиками і вартістю, а потім натисніть кнопку "Купити". Після цього Вам потрібно буде заповнити анкету, вказавши своє повне ім'я, регіон доставки в Україні, спосіб оплати і так далі. Після передачі заявки наш співробітник упакує Ваш товар і відправить його до Вас поштою.

Відправка

Ми можемо відправити товар в будь-яку точку України: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький і інші міста.