plusmin@ukr.net
Зворотній дзвінок
Укр Рус
Меню
Каталог
Фільтр
Ціна  1100.00 - 1330.00 грн

Газові різаки по металу

Газові різаки по металу

Газовий різак дозволить в рази прискорити процедуру розрізання виробів з металу. Це спеціальне пристосування, що реалізуються окремо від загального обладнання, але без газ-різак а обійтися буде нелегко. Краще заздалегідь продумати цей момент і придбати різак в комплекті. Такий варіант дозволить заощадити час на доставку товару і прискорити виконання дорученої роботи з різання металу.

Пристрій пристосування і принцип його використання

Пристрій являє собою невелике пристосування, яке дозволяє розрізати металеві листи швидко і акуратно за рахунок нагрівання до високої температурного показника. Порядок використання газового пальника-різака, виглядає так:

  1. Аксесуар фіксується до зварювального апарата.
  2. Пристрій нагрівається до температури плавлення.
  3. Наконечник пристрої підноситься до металу і виконується процес різання.

Будь-який різак для газового різання металу має спеціальний наконечник і мундштук, запірно-регулювальну арматуру. Під час роботи обладнання, на металеву поверхню направляється струмінь кисню, але під значним тиском. В результаті, дрібні частинки металу згорають, і виходить акуратна кромка без дефектів і неприємних зазубрин.

Різновиди газових різаків

Є кілька класифікація газових різаків по металу. Кожен варіант передбачає розподіл обладнання по групах на основі будь-яких характеристики. Йдеться про такий поділ:

  1. За способом змішування кисню і газу: інжекторні і безінжекторние. Перші види пальників забезпечують роботу обладнання без урахування тиску газу.
  2. За призначенням: універсальний і спеціальний. Перший тип ризиків по металу має більшого поширення, оскільки здатний розрізати металеву заготовку в 3-300 мм завтовшки.
  3. За типом горючої суміші: кисневі, пропанові, гасові і ацетиленові.

Окремо варто відзначити, що ціна на газові різаки теж дуже різна. Тут багато що залежить від функціональних можливостей обладнання. Чим більше можливостей у різака, тим він буде дорожче коштувати. У нашому інтернет-магазині ви зможете придбати якісне обладнання за доступною ціною і отримати його в найкоротші терміни.

Де купити аксесуар?

Відвідавши наш інтернет-магазин «ПлюсМінус», будь-який бажаючий зможе купити газовий різак по металу за доступною ціною. Ми раді запропонувати потенційним покупцям ще й послугу з доставки товару. Замовити доставку по Україні можна буде відразу після оформлення покупки.

Відправка

Ми можемо відправити товар в будь-яку точку України: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький.