Манометри для газового редуктора купити в Києві, Україні за вигідною ціною
plusmin@ukr.net
Зворотній дзвінок
Укр Рус
Меню
Каталог
Каталог
Фільтр
Рабочий газ

Манометри для газового редуктора

Манометри для газового редуктора

Спеціальний пристрій, необхідний для вимірювання тиску в системі називається газовий редуктор. А манометр – це складова частина редуктора, яка показує тиск в системі. Чим якісніше працює пристрій і точніше дані з нього, тим успішніше будуть виконані зварювальні роботи. У свою чергу, газовий редуктор необхідний для забезпечення стабільної роботи зварювального та ріжучого обладнання. Пристрій дозволяє швидко знизити тиск в балоні з газом і зберегти необхідний рівень для успішного продовження робіт газового зварювання або порізці.

Які бувають редуктори, і навіщо потрібен манометр?

Оскільки газові редуктори вбудовуються в будь-яке зварювальне обладнання, то для регулювання тиску необхідний манометр. Саме манометр для газового редуктора використовується для замірів тиску газу і подальшого перешкоджання підвищення тиску вище діючої норми. Для цієї мети використовується спеціальний запобіжний клапан, всередині системи. Всі редуктори розподіляються на дві великі групи:

  • для газів горючого класу - ацетилену, пропану, водню і метану;
  • для газів негорючого класу - кисню, аргону, гелію і азоту.

Корпус кожного редуктора виконаний з латуні, а на вході встановлено спеціальний фільтр для захисту від попадання дрібних частинок і бруду. При виборі відповідного виробу потрібно орієнтуватися не на ціну, а на тип вбудованого манометра.

Принцип роботи обладнання

Всі манометри для газового редуктора мають єдиний принцип роботи. Це дозволяє використовувати один і той самий прилад для вимірювання показників в ємностях з газом і в ємностях з рідиною. Порядок роботи пристрою такий:

  1. Тиск надходить в спеціальну мідну трубку з еліптичним перетином.
  2. Трубка розпрямляється.
  3. На циферблаті відбивається значення за допомогою спеціальної стрілки.
  4. Якщо прилад має обмежене застосування, то на циферблаті вказуються спеціальні знаки. Найпрактичніший підхід до вирішення питання - це фарбування корпусу манометра газового в різні кольори. Наприклад, жовті прилади використовуються для вимірювання по аміаку, а білі - встановлюються на ацетилен, зелені - на водень, а сірувато-зелені - на хлор. Для пропану потрібен виріб червоного кольору.

Де можна купити якісні манометри для газового редуктора?

Якщо Вам потрібен манометр для газового редуктора, який прослужить тривалий час і буде показувати точні дані, то Ви можете відвідати наш інтернет-магазин «ПлюсМінус» в Україні і купити виріб. Кожен із запропонованих товарів відрізняється доступною вартістю. При необхідності, покупець зможе замовити доставку манометра відразу після придбання пристрою.

Відправка

Ми можемо відправити товар в будь-яку точку України: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький і інші міста.