plusmin@ukr.net
Зворотній дзвінок
Укр Рус
Меню
Каталог
Фільтр
Рабочий газ

Манометры для газового редуктора

Манометри для газового редуктора

Спеціальний пристрій, необхідне для вимірювання тиску в системі називається газовий манометр. Чим якісніше працює пристрій і точніше дані з нього, тим успішніше буде виконано зварювальне захід. У свою чергу, газовий редуктор необхідно для забезпечення стабільної роботи зварювального обладнання. Пристрій дозволяє швидко знизити тиск в балоні з газом і зберегти необхідний рівень для успішного продовження робіт по газовому зварюванні.

Які бувають редуктори, і навіщо потрібно манометр?

Оскільки газові редуктори вбудовуються в будь-зварювальне обладнання, то для регулювання тиску необхідний манометр. Саме манометр використовується для замірів тиску газу і подальшого перешкоджання підвищення тиску вище діючої норми. Для цієї мети використовується спеціальний запобіжний клапан, всередині системи. Всі редуктори розподіляються на дві великі групи:

  • для газів пального класу - ацітілена, пропану, водню і метану;
  • для негорючих газових складів - кисню, аргону, гелію і азоту.

Корпус кожного редуктора виконаний з латуні, а на вході встановлено спеціальний фільтра для захисту від попадання дрібних частинок і бруду. При виборі відповідного вироби потрібно орієнтуватися не на ціну, а на тип вбудованого манометра.

Принцип роботи обладнання

Все манометри для газового редуктора мають єдиний принцип роботи. Це дозволяє використовувати один і той же прилад для виміру показань в ємностях з газом і в ємностях з рідиною. Порядок роботи пристрою такий:

  1. Тиск надходить в спеціальну мідну трубку з еліптичних перетином.
  2. Трубка розпрямляється.
  3. На циферблаті відбивається значення за допомогою спеціальної стрілки.

Якщо прилад має обмежене застосування, то на циферблаті вказуються спеціальні знаки. Самий практичний підхід до вирішення питання - це фарбування корпусу манометра в різні кольори. Наприклад, жовті прилади використовуються для вимірів по аміаку, а білі, встановлюються на ацетилен, зелені на водень, а сірувато-зелені - на хлор. Для пропану потрібно виріб червоного кольору.

Де можна купити якісний пристрій?

Якщо вам потрібен манометр, який прослужить тривалий час і буде показувати точні дані, то ви можете відвідати наш інтернет-магазин «ПлюсМінус» на Україні і купити виріб. Кожен із запропонованих товарів відрізняється доступною вартістю. При необхідності, покупець зможе замовити доставку манометра відразу після придбання пристрою.

Відправка

Ми можемо відправити товар в будь-яку точку України: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький.