plusmin@ukr.net
Зворотній дзвінок
Укр Рус
Меню
Каталог
Каталог
Фільтр
Робочий газ
Тиск кисню, МПа
Товщина ріжучого металу (мм)
Призначення
Тиск пропана, МПа

Мундштуки для газового різака (PNME)

Мундштуки для газового різака (PNME)

Мундштук - частина газозварювального пальника, різака, які використовують зварювальники в своїй практиці. Завдяки йому здійснюється регулювання потужності полум'я з сопла пальника. Періодично цей елемент (зношується, а тому перед майстром постає питання, якою замовити і купити мундштук для газового різака в Україні.

Особливості мундштуків для газового різака

Газові різаки забезпечують якісну обробку металу різного типу, зокрема, з їх допомогою під впливом полум'я здійснюється розріз металевого шару. А ось саме мундштуки для газового різака відповідають за обсяг і силу вогню. В інтернет-магазині вони представлені досить широким вибором з різними цінами і параметрами. Бо якщо необхідно замовити мундштук PNME в Україні, слід звернути увагу на наступні параметри:

  • Номер. Так, наприклад, 1 – це тонке полум'я, яке робить відповідні розрізи на матеріалі, а ось 3 – це вже виріб з великим отвором, завдяки якому обсяг вогню і його сила істотно збільшуються. Але останній споживає більше газу, витрачаючи горючу суміш швидше, підвищуючи вартість експлуатації газового різака.
  • Для чого буде застосовуватися мундштуків для газового різака. Для порізки тонких металевих пластин досить вибрати мундштук PNME з невеликим отвором. Для щільних, об'ємних об'єктів застосовуються відповідно інші номери. Ціна на всі розміри мундштуків однакова.
  • Вибір різновиду. Існує кілька типів мундштуків. Одні майстри воліють інжекторні, інші ж віддають перевагу останнім моделям, які служать в 2-3 рази довше. Якщо не вдається підібрати конкретний варіант, пропонуються і універсальні PNME з нормальною вартістю, які підходять до газових тритубних різаків від інших виробників.

Мундштуки PNME для газового різака в Україні виготовляють з матеріалів, що відрізняються високою теплопровідністю. Як правило, для цього використовують мідь або хромовану бронзу. Якість газового потоку буде залежати від ефективності обробки поверхонь деталі. Будь-які нерівності, задирки – це не просто погіршення робочих характеристик, але також і порушення правил безпеки. Ось чому замовляти мундштук для газового різака PNME в інтернет-магазині, за адекватною ціною, треба тільки після ретельного вивчення асортименту.

Як вибрати і купити мундштуки PNME

Важливо правильно підібрати виріб відповідно до моделі і призначення, перш ніж замовити і купити його в інтернет-магазині за низькою ціною. В даному випадку рекомендується визначитися з необхідним діаметром сопла, а також визначити відповідні для конкретного апарату варіанти. Не всі майстри можуть швидко зорієнтуватися в цьому питанні і цінах, а тому рекомендується звернутися до менеджерів інтернет-магазину та уточнити:

  • Модель газового різака;
  • Необхідний діаметр сопла мундштука для газового різака, на яких поверхнях інструмент буде застосовуватися;
  • Яка вартість є найбільш прийнятною.

Класичні інжекторні мундштуки в Україні відрізняються більш низькою ціною, але при цьому і служать набагато менше навіть за умови регулярної і акуратною чистки. Важливо також враховувати якість цієї частини різака, яка забезпечує безпечне і ефективне використання потенціалу апарату. Замовити та купити деталі для газового різака PNME в Україні за доступною вартістю можна через просту форму на сайті.

Відправка

Ми можемо надіслати товар в будь-яку точку України: Київ,Харків,Дніпропетровськ,Одеса,Запоріжжя,Львів,Кривий Ріг,Миколаїв,Маріуполь,Вінниця,Херсон,Полтава,Чернігів,Черкаси,Суми,Житомир,Хмельницький та інші міста.