plusmin@ukr.net
Зворотній дзвінок
Укр Рус
Меню
Каталог
Фільтр
Ціна  26.00 - 37.00 грн

Рукави (шланги) для зварювання/ порізки

Рукава для зварювання та різання

Зварювальний процес - це маніпуляції, при яких виконується плавлення металу. На металеву поверхню впливає газ, що згоряє в кисні. Такий формат зварювання підходить для ситуацій, коли швидке нагрівання металу не потрібно. Щоб виконувати роботи подібного роду потрібно придбати спеціальне обладнання, включаючи зварювальні рукава і шланги.

В яких ситуаціях можуть знадобитися шланги і рукава для зварювання та різання?

Для проведення спеціальних робіт, спочатку потрібно купити рукав для зварювання та різання метало в. Потреба в такому аксесуарі може виникнути при наступних обставинах:

  • в машино- і суднобудуванні;
  • в будівельній сфері;
  • в металургії;
  • в ЖКГ.

Основна перевага зварювання такого типу полягає в можливості швидкого переміщення обладнання і зміни робочого місця. Щоб це зробити, потрібно придбати не тільки балони з газом і з киснем, а й купити зварювальні рукава, шланги. Вибираючи відповідні аксесуари, варто керуватися відразу декількома критеріями, починаючи від міцності товару і закінчуючи його кольором.

Як розрізнити рукава для різання і зварювання за кольорами?

Шланг для зварювання або рукав використовується для подачі газу безпосередньо до обладнання. Для цього, один кінець рукава фіксується на балоні, а другий на пальнику. Є кілька поділів подібних аксесуарів:

  1. За кількістю шарів з гуми: з гумовим шаром зсередини, з нитяним каркасом і з зовнішнім шаром з гуми.
  2. По виду переданого складу (вимога ГОСТ 9356-75): червоні - для передачі пропану, бутану, ацетилену, природного газу, жовті - для передачі бензину, ацетону, гасу, чорні - універсальні, використовуються для газу.
  3. За ціною: вартість рукавів для зварювання та різання може бути різною, але залежить від міцності товару, а також, від того, наскільки вони затребувані. Зазвичай, менш популярні вироби коштують дорожче.

З урахуванням перерахованих критеріїв, покупець зможе без проблем вибрати підходящий варіант оснащення. Надалі і робота буде проведена ефективно.

Де можна купити якісне обладнання для зварювання та різання?

Відвідавши наш інтернет-магазин «ПлюсМінус», будь-який бажаючий зможе купити рукава для зварювання та різання металів, а також, підібрати спеціальні шланги. Ми раді запропонувати відвідувачам товари в широкому асортименті і доступні ціни на вироби. Після покупки, можна буде замовити доставку обладнання по Україні. Вартість послуги визначається окремо. Клієнту не доведеться довго чекати доставки придбаного товару, оскільки всі дії виконується перевірена і надійна фірма.

Доставка

Ми можемо відправити товар в будь-яку точку України: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький.