Обладнання для плазмової порізки купити в Києві, Україні за вигідною ціною
plusmin@ukr.net
Зворотній дзвінок
Укр Рус
Меню
Каталог
Каталог
Фільтр
Ціна  1.00 - 25000.00 грн

Обладнання для плазмової порізки

Jasic cut 100A
25 000,00 грн
Jasic cut 80A
21 100,00 грн
Ізолятор передній А101
440,00 грн
Ізолятор передній А141
500,00 грн
Дистанційна пружина AG60
30,00 грн

Обладнання для плазмової порізки металу

Основне призначення (повітряно-плазмового обладнання - це виконання різання листового металу. Тут діє одне правило - чим якісніше обладнання для плазмового різання металу,тим краще буде виконана робота. З огляду на цей момент,варто дуже серйозно поставитися до придбання спеціальних пристроїв для плазмового різання металевих поверхонь. Допомогти в пошуку зможуть компетентні консультанти нашого інтернет-магазину «ПлюсМінус».

Що собою являє обладнання для різання по металу?

Принцип роботи будь-якого обладнання для плазмового різання по металу заснований на впливі на металеві поверхні високої температури. У свою чергу,досягнення необхідних показників відбувається за рахунок використання якісного стиснутого повітря,яке під тиском видуває створену дугу плазми.

До складу обладнання для плазмової різки металу входить:

  • джерело плазми (інвертор);
  • плазмотрон (ручка) з кабелями;
  • компресорне обладнання;
  • блок/вузол підготовки повітря

При машинній різці до попереднього переліку складових потрібно добавити комп’ютерне обладнання з програмним забезпеченням Mach3.

Пристрої краще підбирати відразу в комплекті,щоб ще до початку використання оцінити загальний порядок їх роботи. Краще купувати аксесуари однієї фірми,або попередньо проконсультуватися з фахівцями з даного питання.

За яким принципом обирати обладнання для різання металу

Щоб вибрати необхідні пристрої,для подальшого проведення плазмового різання,варто звернути увагу відразу на кілька суттєвих моментів:

  • функціональність виробу;
  • можливість з'єднання з іншими аксесуарами;
  • термін експлуатації і вартість обладнання;
  • компактність і надійність.

В цілому,у виборі відповідного виробу немає нічого складного,але важливо врахувати всі значимі нюанси і моменти,як то сумісність аксесуарів і їх практичність.

Де можна купити обладнання для плазмового різання металу?

Відвідавши наш інтернет-магазин «ПлюсМінус»,будь-який бажаючий зможе купити обладнання для плазмового різання металу. Асортимент товарів досить широкий,тому,потенційні покупці зможуть знайти все,що потрібно для подальшої роботи. Ми раді запропонувати відвідувачам зручний спосіб вибору і комфортні ціни на товари. Відразу після придбання виробу,покупець може замовити доставку по Україні. Вартість послуги узгоджується.

Відправка

Ми можемо відправити товар в будь-яку точку України: Київ,Харків,Дніпропетровськ,Одеса,Запоріжжя,Львів,Кривий Ріг,Миколаїв,Маріуполь,Вінниця,Херсон,Полтава,Чернігів,Черкаси,Суми,Житомир,Хмельницький.