plusmin@ukr.net
Зворотній дзвінок
Укр Рус
Меню
Каталог
Фільтр
Ціна  59.00 - 4900.00 грн
Бренд
Максимальний струм (А)
Комплектуючі
Моделі плазмотронів (CUT)

Розхідники і комплектуючі до Hypertherm Powermax 45, 65, 85, 105

Якісні розхідники до Hypertherm (Powermax)

Справно працює плазморез від бренду Hypertherm - це виробництво якісних деталей з металу з високою точністю розкрою, ідеально рівними зрізами. Для правильної роботи потрібні розхідники для плазмореза Hypertherm (Powermax) 45, 65, 85, 105. Інтернет-магазин PlusMimus пропонує великий вибір розхідників для плазмотронів Hypertherm (Макспро) 45, 65, 85, 105 за доступними цінами з адресною доставкою по Україна. Доставка можлива поштою, кур'єром, є пункти самовивозу.

Навіщо міняти розхідники

плазмореза розраховані на великі температурні навантаження. Плазмотрони з високою потужністю струму, роблять рівні зрізи по металу. Необхідно регулярно змінювати комплектуючі для плазмотронів гіпертермії (Powermax) 45, 65, 85, 105, щоб уникнути поломки, а також зберегти якість різання. Наслідки рідкісної заміни комплектуючих для плазмового різання:

  • Зріз виробів нерівний, з зазублинами, в обхід розкрою;
  • Поломка електродів плазмореза, які беруть участь у формуванні дуги;
  • Розширення отвору сопла, зниження точності різання;
  • Збільшення вироблення, кількість вироблення матеріалів для різання;
  • Неможливість створювати однакові металеві вироби, якщо потрібно партія.

Регулярна заміна расходников до Hypertherm (Powermax) 45, 65, 85, 105 (плазмореза) дозволяє зберігати якість готової продукції з мінімальними фінансовими вкладеннями. Якщо плазмотрон не має належного догляду, заміни деталей, він швидше виходить з ладу. Загальний ремонт плазмотрона обходиться значно дорожче розхідних матеріалів для гіпертермії (Powermax) 45, 65, 85, 105.

Переваги покупки в PlusMinus

Магазин пропонує запчастини для Hypertherm (Powermax) 45, 65, 85, 105 (плазмотронів):

  • Розхідники до Hypertherm (Powermax) 45, 65, 85, 105 (плазмореза) закуповуються безпосередньо у виробників;
  • У каталозі тільки оригінальні запчастини до плазмореза;
  • Представники магазину допомагають купити відповідні комплектуючі до плазмореза, оформити замовлення;
  • У каталозі вказана точна вартість розхідників.

В магазині можна замовити все необхідне для плазмового різання і зварювання металу. Аксесуари для Hypertherm (макспро) 45, 65, 85, 105 зберігаються на спеціальному складі, де створені відповідні умови зберігання, щоб обладнання не псувалося. Якщо вам потрібні особливі умови доставки, гарантії, проконсультуйтеся з нашими менеджерами. Ми підбираємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Відправка

Ми можемо відправити товар в будь-яку точку України: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький.