plusmin@ukr.net
Зворотній дзвінок
Укр Рус
Меню
Каталог
Фільтр
Ціна  108.00 - 4000.00 грн
Бренд
Максимальний струм (А)
Комплектуючі
Моделі плазмотронів (CUT)

Розхідники і комплектуючі до Hypertherm Powermax 125

Розхідники к Hypertherm (Powermax) 125

Розкрій і нарізка виробів відбувається за допомогою плазмотронів при використанні високих температур і іонізованого повітря під тиском. Інтернет-магазин PlusMinus пропонує каталог розхідників для плазмореза Hypertherm (Powermax) 125 за доступними цінами з доставкою по Україна. Щоб замовити розхідники до Hypertherm (Powermax) 125 (плазмореза), додайте їх в корзину і заповніть поля форми.

Розхідники до Hypertherm (Powermax) 125 (плазмореза)

В каталозі магазина є все комплектуючі для плазмотрона Hypertherm (Powermax) 125. У нас можна купити:

  • Аноди і катоди. Виконують функцію вузлів в плазмореза. Регулярно зношуються і потребують заміни.
  • Шланги. Розхідні матеріали для плазмотрона (плазми) потрібні для підключення обладнання до блокам живлення, компресорів, газорозподільним рамп. Через шланги подається газ на плазморез.
  • Блоки живлення. Потрібні для забезпечення ріжучого вузла із заданою амплітудою електричного струму і напруги плазмореза.
  • Сопла. До через них подається потік плазми (потік іонізованого повітря).
  • Електроди. Регулярно потребують заміни. При неправильної експлуатації виходять з ладу швидше.
  • Компресори. Стискають повітряний потік під високою температурою, необхідні для плазмотронів.
  • Інші розхідники для плазмотрона Hypertherm (Powermax) 125. До них відносяться захисні насадки ковпаки, пружини, наконечники, насадки, дифузори, ізолятори. Невеликі деталі і запчастини, які необхідні для правильного функціонування обладнання.

Все розхідні матеріали для Hypertherm (Powermax) 125 в каталозі оригінальні. Поставляються від бренду Hypertherm, на них діє гарантія. До кожного розхідники є картка з описом технічних характеристик. У ній вказуються умови експлуатації.

Покупки в PlusMinus

Оптова чи роздрібна купівля розхідників до плазмореза в нашому магазині робить виробництво вигідним, з мінімальними фінансовими витратами. Використання плазмореза дозволяє досягати високої точності розкрою, ідеальних зрізів металевої поверхні.

  • У каталозі магазина вказана актуальна вартість всіх розхідникив;
  • Запчастини для Hypertherm (Powermax) 125 (плазмотрона) недорогі;
  • Ми надаємо гарантію на аксесуари для Hypertherm (Powermax) 125.

Умови доставки і гарантії обговорюються окремо з клієнтами. У магазині можна замовити доставку розхідників до Hypertherm (Powermax) 125 (плазмореза) з кур'єром або поштою в будь-яке місто країни. Для отримання безкоштовної консультації зателефонуйте нам або замовте зворотній дзвінок. У магазину є пункти самовивозу.

Відправка

Ми можемо відправити товар в будь-яку точку України: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький.