plusmin@ukr.net
Зворотній дзвінок
Укр Рус
Меню
Каталог
Фільтр
Ціна  500.00 - 5700.00 грн

Плазмотрони (cut)

Плазмотрони (cut)

Якщо ви хочете купити плазмотрон на Україні, то кращого варіанту, ніж звернення до нашого інтернет-магазин «ПлюсМінус», вам не знайти. В асортименті нашому торговому майданчику пропонуються плазмотрони за прийнятною ціною і відмінної якості. При виборі відповідного обладнання варто звернути увагу на розділ з пристроями, розробленими на основі технології CUT. Унікальність таких виробів полягає в можливості підключення окремих моделей до верстатів, для подальшої фігурного різання сплавів або металів.

За якими параметрами вибирати плазмотрони CUT?

Пальник або плазмотрон для плазмового різання має спеціальний корпус і ручку. У нижній частині конструкції знаходиться з'єднувальний рукав. На рукояті розміщена зручна клавіша для управління пристроєм. Ручка плазмового різака в більшості моделей CUT обладнана спеціальним запобіжником. Випадково натиснути на клавішу у користувача не вийде. Для продовження терміну служби CUT, місце, де шланг суміщений з корпусом, має вбудований рухливий шарнір. Вибираючи CUT, орієнтуватися варто на такі параметри:

  • товщина різу по металу;
  • маса і робочий струм;
  • довжина сполучно рукава;
  • метод збудження дуги;
  • номінальний тиск повітряної маси і її витрата.

Керуючись цими параметрами, вибрати, а потім і купити плазмотрон CUT буде зовсім не складно. Відвідавши наш інтернет-магазин «ПлюсМінус», ви зможете придбати не тільки плазмотрон за доступною ціною, але і вибрати додаткові аксесуари, наприклад, рукоятку для плазмореза.

Види плазмотронов CUT

Всі види пальників розподілені по групах, з урахуванням можливостей і способу використання. Йдеться про такі види:

  • «CS» - плазмотрони стандартної конфігурації. Підходять для різних апаратів;
  • «CSA» - універсальні аксесуари, можуть підключатися до верстатів;
  • «STM» - високоточні пальника;
  • «ST» - пальники для фігурного різання по металу будь-якого типу.

Вибирати підходящий варіант CUT варто з урахуванням подальшої експлуатації обладнання. Це дасть найбільш ефективний результат.

Де купити якісний плазмотрон?

Коли терміново потрібно купити пальник для зварювального апарату або плазмотрон, кращого варіанту, ніж звернення до нашого інтернет-магазин «ПлюсМінус», ви не знайдете. Широкий асортимент і доступні ціни на товари зроблять покупку ще приємніше. Клієнти зможуть замовити доставку по Україні за доступною вартості. Отримати свій товар покупці зможуть в найкоротший час.

Відправка

Ми можемо відправити товар в будь-яку точку України: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький.