Рукави (шланги) для зварювання/порізки купити в Києві, Україні за вигідною ціною
plusmin@ukr.net
Зворотній дзвінок
Укр Рус
Меню
Каталог
Каталог
Фільтр
Ціна  40.00 - 50.00 грн

Рукави (шланги) для зварювання/порізки

Рукави для зварювання та різання

Зварювальний процес - це маніпуляції, при яких виконується плавлення металу. На металеву поверхню впливає газ, що згоряє в кисні. Такий формат зварювання підходить для ситуацій, коли швидке нагрівання металу не потрібно. Щоб виконувати роботи подібного роду потрібно придбати спеціальне обладнання, включаючи зварювальні рукави/шланги.

В яких ситуаціях можуть знадобитися шланги/рукави для зварювання та різання?

Для проведення спеціальних робіт, спочатку потрібно купити рукави для зварювання та різання металів. Потреба в такому аксесуарі може виникнути при наступних обставинах:

  • в машино- і суднобудуванні;
  • в будівельній сфері;
  • в металургії;
  • в ЖКГ.

Основна перевага зварювання такого типу полягає в можливості швидкого переміщення обладнання і зміни робочого місця. Щоб це зробити, потрібно придбати не тільки балони з газом або з киснем, а й купити зварювальні рукави, шланги. Обираючи відповідні аксесуари, варто керуватися відразу декількома критеріями, починаючи від міцності товару і закінчуючи його кольором.

Як розрізнити рукави для різання і зварювання за кольорами?

Шланг для зварювання або рукави використовується для подачі газу безпосередньо до обладнання. Для цього один кінець рукава фіксується на балоні, а другий на пальнику. Є кілька поділів подібних аксесуарів:

  • За кількістю шарів з гуми: з гумовим шаром зсередини, з нитяним каркасом із зовнішнім шаром з гуми.
  • По виду переданого складу (вимога ГОСТ 9356-75): червоні - для передачі пропану, бутану, ацетилену, природного газу, жовті - для передачі бензину, ацетону, гасу, чорні - універсальні, використовуються для газу.
  • За ціною: вартість рукавів для зварювання та різання може бути різною, але залежить від міцності товару, а також, від того, наскільки вони затребувані. Зазвичай, менш популярні вироби коштують дорожче.

З урахуванням перерахованих критеріїв, покупець зможе без проблем обрати підходящий варіант оснащення. Надалі вся робота буде проведена ефективно.

Де можна купити якісне обладнання для зварювання та різання?

Відвідавши наш інтернет-магазин «ПлюсМінус», будь-який бажаючий зможе купити рукави для зварювання та різання металів, а також, підібрати спеціальні шланги. Ми раді запропонувати відвідувачам товари в широкому асортименті і доступні ціни на вироби. Після покупки, можна буде замовити доставку обладнання по Україні. Вартість послуги визначається окремо. Клієнту не доведеться довго чекати доставки придбаного товару, оскільки всі дії виконуєть перевірена і надійна компанія.

Доставка

Ми можемо відправити товар в будь-яку точку України: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький і інші міста.