plusmin@ukr.net
Зворотній дзвінок
Укр Рус
Меню
Каталог
Фільтр
Ціна  450.00 - 3950.00 грн

Засоби індивідуального захисту для зварювання/ порізки

Засоби індивідуального захисту для зварювання / різання металу

Практично будь-які зварювальні заходи супроводжуються підвищеною температурою, яскравим світлом і іншими неприємними для людини проявами. Для зниження ризику травмування, ТПВ вимагає використовувати засоби індивідуального захисту зварника. Чим якісніше виконані речі, тим вище ймовірність, що людина після роботи залишиться живим і здоровим.

У яких випадках можуть знадобитися засоби індивідуального захисту?

Засоби захисту зварника - це не просто вміння користуватися зі зварювальним обладнанням для різання металів і зварювання. Основне призначення зварювальний захист полягає в наступних моментах:

  • зниження ризиків під час зварювання або при різанні металу;
  • окуляри або маска дозволяють захистити очі робітника від осліплює електродуги і від металевої стружки, що з'являється при різанні;
  • рукавички, краги, спеціальне взуття захищають людину від спека, металевої стружки від різання і крапель металу від зварювання;
  • респіратори дозволяють не дихати димом, що містить масу шкідливих речовин.

Захист зварника повинна бути продумана всебічно, оскільки пошкодження, отримані під час зварювання і під час різання металу, можуть бути невідворотними.

Різновиди ЗІЗ для зварників

До добірці необхідних засобів індивідуального захисту при зварюванні або під час різання металу, варто поставитися відповідально, оскільки від якості цих виробів залежить ступінь захищеності робітника. Погана якість засоби індивідуального захисту під час зварювання або під час різання металу, може призвести до травм і небезпечним пошкоджень. Сьогодні зустрічаються такі види аксесуарів:

  • краги, рукавички, нарукавники - для рук і ліктів;
  • навушники, каски і підшоломник - для голови та органів слуху;
  • окуляри і маски, спеціальні щитки - використовуються для обличчя та очей;
  • респіратори - для органів дихання;
  • спеціальне взуття на товстій підошві - для ніг при зварюванні і різанні;
  • костюми і фартухи, комбінезони - спеціальний одяг для зварювання або для різання металу.

Найкращий варіант - це купувати всі речі в комплекті, щоб можна було відразу приступити до роботи і не витрачати час на пошуки додаткових аксесуарів індивідуального захисту зварника.

Де можна купити засоби індивідуального захисту для зварника?

Якщо вам необхідно швидко придбати костюм, спецвзуття, маску та інші засоби індивідуального захисту зварника під час зварювання і різання металу, то ви можете звернутися в наш інтернет-магазин «ПлюсМінус». Ми раді запропонувати потенційним покупцям широкий асортимент і доступні ціни на всі товари. Кожен покупець може замовити доставку по Україні і отримати свою покупку в лічені дні.

Відправка

Ми можемо відправити товар в будь-яку точку України: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький.