Засоби індивідуального захисту для зварювання/порізки металу купити в Києві, Україні за вигідною ціною
plusmin@ukr.net
Зворотній дзвінок
Укр Рус
Меню
Каталог
Каталог
Фільтр
Ціна  12.00 - 4545.00 грн
Виробник

Засоби індивідуального захисту для зварювання/порізки

Засоби індивідуального захисту для зварювання / порізки металу

Практично будь-які зварювальні заходи супроводжуються високою температурою, яскравим світлом і іншими неприємними для людини проявами. Для зниження ризику травмування, необхідно використовувати засоби індивідуального захисту електрозварювальника. Чим якісніше виконані речі, тим вище ймовірність, що людина після роботи залишиться живою і здоровою.

У яких випадках можуть знадобитися засоби індивідуального захисту?

Засоби захисту електрозварювальника - це не просто вміння користуватися обладнанням для різання металів і зварювання. Основне призначення зварювального захисту полягає в наступних моментах:

  1. зниження ризику опіків під час зварювання або при порізці металу;
  2. окуляри або маска дозволяють захистити очі робітника від осліплення електродугою і від металевої стружки, що з'являється при різанні;
  3. рукавички, краги, спеціальне взуття захищають людину від жару, металевої стружки від різання і крапель металу від зварювання;
  4. респіратори дозволяють не дихати димом, що містить масу шкідливих речовин.

Захист електрозварювальника повинен бути продуманий всебічно, оскільки пошкодження, отримані під час зварювання і під час порізки металу, можуть бути невідворотними.

Різновиди ЗІЗ для електрозварювальників

До переліку необхідних засобів індивідуального захисту при зварюванні або під час порізки металу, варто поставитися відповідально, оскільки від якості цих виробів залежить ступінь захищеності робітника. Погана якість засобів індивідуального захисту під час зварювання або під час порізки металу, може призвести до травм і небезпечних пошкоджень. Сьогодні зустрічаються такі види аксесуарів:

  • краги, рукавички, нарукавники - для рук і ліктів;
  • навушники, каски і підшоломник - для голови та органів слуху;
  • окуляри і маски, спеціальні щитки - використовуються для обличчя та очей;
  • респіратори - для органів дихання;
  • спеціальне взуття на товстій підошві - для ніг при зварюванні і порізці;
  • костюми і фартухи, комбінезони - спеціальний одяг для зварювання або для порізки металу.

Найкращий варіант - це купувати всі речі в комплекті, щоб можна було відразу приступити до роботи і не витрачати час на пошуки додаткових аксесуарів індивідуального захисту електрозварювальника.

Де можна купити засоби індивідуального захисту для зварника?

Якщо вам необхідно швидко придбати маску та інші засоби індивідуального захисту зварювальника під час зварювання і різання металу, то ви можете звернутися в наш інтернет-магазин «ПлюсМінус». Ми раді запропонувати потенційним покупцям широкий асортимент і доступні ціни на всі товари. Кожен покупець може замовити доставку по Україні і отримати свою покупку за лічені дні.

Відправка

Ми можемо відправити товар в будь-яку точку України: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький і інші міста