Маска для зварювання купити в Києві, Україні за вигідною ціною
plusmin@ukr.net
Зворотній дзвінок
Укр Рус
Меню
Каталог
Каталог
Фільтр
Ціна  620.00 - 4545.00 грн
Конструкція світофільтра
За видом зварювання
Колір
Тип затемнення скла
Тип живлення
Країна-виробник
Виробник

Маски для зварювання

Надійна універсальна маска для зварювання

Під час зварювання виділяється потужне теплове,ультрафіолетове і інфрачервоне випромінювання,яке може пошкодити обличчя людини. Тому перед проведенням зварювання необхідно захистити обличчя за допомогою щитка зварювальника. Щиток для зварювання має вигляд великої пластикової маски з оглядового щілиною,на яку встановлюється віконце зі світлофільтром. Замовити щиток зварювальний можна для вирішення наступного завдань:

  1. Захист шиї та обличчя від опіків та іскор.
  2. Захист шиї та обличчя від ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання.
  3. Захист очей від іскор і світлового випромінювання (без використання маски людина може швидко осліпнути).
  4. Термічний захист очей,обличчя та шиї.

Зварювальна захисна маска підійде для всіх видів зварювання. Вона практично не вимагає догляду,а використовувати її просто. Замовити зварювальний щиток за низькою ціною Ви можете за допомогою нашого інтернет-магазину PlusMinus. Ми працюємо тільки з офіційними постачальниками.

Чому варто купити зварювальну маску у нас

Купити зварювальний щиток Ви можете за допомогою нашого офіційного сайту. Наш інтернет-магазин працює по всій Україні,а доставку ми здійснюємо поштою. Чому варто замовити щиток у нас? Наша компанія має масу переваг в порівнянні з конкурентами:

  • Низька ціна. Ми купуємо всі маски для зварювання безпосередньо у виробника,тому Вам сподобається ціна на наші товари. Також врахуйте,що всі наші зварювальні щитки зберігаються на складі,на утримання якого не потрібно багато грошей (це також позитивно впливає на кінцеву вартість щитків для споживача).
  • Якісна продукція. Ми купуємо зварювальні товари тільки у надійних виробників,які користуються гарною репутацією як у простих людей,так і у професіоналів,тому про якість продукції Ви можете не хвилюватись.
  • Зручний сайт. Хочете легко замовити маску для зварювання? Наш інтернет-магазин працює дуже просто - щоб купити зварювальну маску,Вам потрібно лише обрати її,оформити заявку і здійснити платіж. Після цього щиток зварника буде доставлений Вам додому через кілька днів. Все просто.

Наш інтернет-магазин має великий досвід роботи в Україні,тому ми гарантуємо оперативну доставку щитка клієнту. У нашому штаті числяться кілька консультантів,які не з чуток знайомі зі зварюванням,тому при необхідності Ви можете отримати безкоштовну консультацію.

Як купити маску зварника

Щоб замовити маску для зварювання на Україні в інтернет-магазині, Вам потрібно відкрити каталог і вибрати зварювальну маску. Після цього Ви повинні відкрити картку і ознайомитися з детальною інформацією про маску (вартість,технічні характеристики і так далі). Після цього Ви повинні натиснути кнопку "Купити". Ви будете автоматично переадресовані на сторінку-анкету,яку потрібно заповнити (повне ім'я,адресу доставки,спосіб оплати і так далі). Потім інтернет-магазин надішле маску Вам за вказаною адресою. Термін доставки залежить від регіону проживання,проте зазвичай маска для зварювання йде не більше 3 днів.

Відправка

Ми можемо відправити товар в будь-яку точку України: Київ,Харків,Дніпропетровськ,Одеса,Запоріжжя,Львів,Кривий Ріг,Миколаїв,Маріуполь,Вінниця,Херсон,Полтава,Чернігів,Черкаси,Суми,Житомир,Хмельницький.