plusmin@ukr.net
Зворотній дзвінок
Укр Рус
Меню
Каталог

Зварювальн окуляри

Надійні та якісні окуляри для зварювання від кращих виробників

Під час зварювання виділяється теплове вивчення, яке може пошкодити обличчя людини. Також іскри можуть потрапити в очі, що може привести до часткової і навіть повної сліпоти. Для захисту очей Ви можете купити потужні окуляри зварника, який будуть затримувати теплове випромінювання, іскри і пил. При цьому потрібно розуміти, що їх використання не є панацеєю, оскільки теплове випромінювання може обпекти шкіру обличчя і шиї. Замовити подібне обладнання (очки сварщика) має сенс в таких випадках:

  • Проведення малопотужних зварювальних робіт із застосуванням газового методу.
  • Проведення короткострокових середньоглибокі зварювальних робіт, коли використання стандартної захисної маски може бути неможливо (наприклад, в дуже вузьких приміщеннях).
  • Також зварювальні окуляри (очки сварщика) можна використовувати для захисту очей від пилу і іскор при проведенні будь-яких інших інженерних і будівельних робіт (свердління стін, робота з сипучими матеріалами і так далі).

Таким чином можна зробити висновок, що замовити зварювальні очки можна тільки для вирішення деяких специфічних завдань. У разі стандартної тривалої зварювання рекомендується використовувати зварювальні маски, оскільки вони мають кращі показники щодо захисту особи, шиї і очей.

Переваги покупки зварювального обладнання на сайті інтернет-магазину

Замовити окуляри для зварювання і різне зварювальне обладнання на Україні Ви можете у нашого інтернет-магазину PlusMinus. Переваги нашої організації:

  1. Низька ціна очок для зварювання і повна відсутність прихованих комісій і націнок.
  2. Швидка і зручна доставка поштою.
  3. Робота по всій території України.
  4. Непоганий каталог товарів.
  5. Робота тільки з якісними брендами.

Якщо Ви не знаєте, що замовити і купити, Ви можете зв'язатися з техпідтримкою по телефону або через інтернет. Наші консультанти не з чуток знайомі зі зварювальним справою, тому Ви залишитеся задоволені якістю консультації.

Як замовити і купити окуляри для зварювання на сайті інтернет-магазину

Купити окуляри (сварочні очки) за допомогою сайту нашого інтернет-магазину дуже просто. Виберіть зварювальні окуляри (сварочні очки) в нашому каталозі, відкрийте картку товару, ознайомтеся з вартістю і технічними властивостями товару, а потім натисніть кнопку "Купити". Після цього Ви будете перенаправлені на сторінку інтернет-сайту, де Вам потрібно буде вказати базові дані про покупку - повне ім'я покупця, адреса доставки по Україні, спосіб оплати і так далі. Після підтвердження замовлення ми спакуємо зварювальні окуляри (сварочні очки) і відправимо їх Вам. В середньому термін доставки становить не більше 5 днів для всієї території України.

Відправка

Ми можемо відправити товар в будь-яку точку України: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький