Окуляри для зварювання купити в Києві, Україні за вигідною ціною
plusmin@ukr.net
Зворотній дзвінок
Укр Рус
Меню
Каталог
Каталог
Фільтр
Ціна  25.00 - 575.00 грн

Окуляри для зварювання

Надійні та якісні окуляри для зварювання від кращих виробників

Під час зварювання виділяється теплове та ультрафіолетове випромінювання,яке може пошкодити обличчя та органи зору людини. Також іскри можуть потрапити в очі,що може привести до часткової і навіть повної сліпоти. Для захисту очей Ви можете придбати потужні окуляри для зварювання,які будуть затримувати теплове та ультрафіолетове випромінювання,іскри і пил. При цьому потрібно розуміти,що їх використання не є панацеєю,оскільки теплове випромінювання може обпекти шкіру обличчя і шиї. Замовити подібне обладнання має сенс в таких випадках:

  • Проведення малопотужних зварювальних робіт із застосуванням газового методу.
  • Проведення короткострокових середньопотужних зварювальних робіт,коли використання стандартної захисної маски може бути неможливо (наприклад,в дуже вузьких приміщеннях).
  • Також зварювальні окуляри можна використовувати для захисту очей від пилу та іскор при проведенні будь-яких інших інженерних і будівельних робіт (свердління стін,робота із сипучими матеріалами і так далі).
  • Для робіт на плазмовій та при газовій різці.

Таким чином можна зробити висновок,що дані окуляри ідеально пійдуть для робіт на плазмі та при газовій різці. У разі стандартного тривалого зварювання рекомендується використовувати зварювальні маски,оскільки вони мають кращі показники щодо захисту обличчя,шиї і очей.

Переваги покупки зварювального обладнання на сайті інтернет-магазину

Замовити окуляри для зварювання і різне зварювальне обладнання в Україні Ви можете у нашому інтернет-магазині PlusMinus. Переваги нашої організації:

  1. Низька ціна окулярів для зварювання і повна відсутність прихованих комісій і націнок.
  2. Швидка і зручна доставка поштою.
  3. Робота по всій території України.
  4. Непоганий каталог товарів.
  5. Робота тільки з якісними брендами.

Якщо Ви не знаєте,що замовити і купити,Ви можете зв'язатися з техпідтримкою по телефону або через Інтернет. Наші консультанти не з чуток знайомі зі зварювальною справою,тому Ви залишитеся задоволені якістю консультації.

Як замовити і придбати окуляри для зварювання на сайті інтернет-магазину

Купити зварювальні окуляри за допомогою сайту нашого інтернет-магазину дуже просто. Виберіть зварювальні окуляри в нашому каталозі, відкрийте картку товару,ознайомтеся з вартістю і технічними характеристиками товару,а потім натисніть кнопку "Купити". Після цього Ви будете перенаправлені на сторінку інтернет-сайту,де Вам потрібно буде вказати базові дані про покупку,повне ім'я покупця,адреса доставки по Україні,спосіб оплати і так далі. Після підтвердження замовлення ми спакуємо зварювальні окуляри і надішлемо їх Вам. В середньому термін доставки становить не більше 3 днів по всій території України.

Відправка

Ми можемо відправити товар в будь-яку точку України: Київ,Харків,Дніпропетровськ,Одеса,Запоріжжя,Львів,Кривий Ріг,Миколаїв,Маріуполь,Вінниця,Херсон,Полтава,Чернігів,Черкаси,Суми,Житомир,Хмельницький і т.д.