plusmin@ukr.net
Зворотній дзвінок
Укр Рус
Меню
Каталог
Фільтр
Ціна  2100.00 - 4540.00 грн

Пальники MIG (МІГ)

Пальник MIG для зварювання - основні можливості та переваги

Застосування (паяльника) пальників MIG (МІГ) дозволяє отримати тонкі, але міцні шви, які будуть надійно утримувати разом два металевих об'єкта. Робити таку зварювання можна тільки за допомогою спеціальних зварювальних пальників МІГ (паяльник), які можна придбати в будь-якому великому будівельному магазині. Замовити пальника МІГ (MIG) можна для вирішення скріплення таких матеріалів:

  • Різні кольорові метали.
  • Нержавейка.
  • Чорні метали невеликої товщини.

З фізичної точки зору зварювання MIG здійснюється за рахунок розплавлення тонкого металевого дроту, який після охолодження створює надійний шов. Щоб не сталося окислення розплавленого дроти, необхідна подача аргонового газу, тому зварювання методом МІГ можна здійснювати тільки за допомогою спеціальних пальників MIG (паяльник).

Якими перевагами володіє інтернет-магазин PlusMinus?

Наш інтернет-магазин PlusMinus дозволяє замовити і купити одну або кілька пальників MIG (МІГ) для зварювання. Купити МІГ-пальник (паяльник) ми рекомендуємо з наступних причин:

  • Замовити у нас ви можете за помірними цінами. Економія досягається за рахунок того, що магазин купує товари безпосередньо у виробника, що дозволяє не платити зайву націнку перекупникам. Всі товари зберігаються на складі, тому господареві інтернет-магазину не доводиться платити зайві гроші за утримання звичайного магазину (не потрібно платити зайві комунальні платежі, не потрібно наймати продавців і так далі).
  • Ми здійснюємо швидка доставку по всій Україна. Пересилання купленого обладнання здійснюється за допомогою пошти (як державної пошти України, так і приватної). Терміни безпосередньо залежать від віддаленості основного складу від покупця, однак в середньому доставка займає не більше 5 днів для всієї території України.

Як купити пальник MIG (МІГ) за допомогою інтернет-магазину PlusMinus

Щоб замовити пальник МІГ (MIG), відкрийте наш каталог, виберіть товар, ознайомтеся з його технічними характеристиками і вартістю, а потім натисніть кнопку "Купити". Після цього Вам потрібно буде заповнити анкету, вказавши своє повне ім'я, регіон доставки по Україні, спосіб оплати і так далі. Після передачі заявки наш співробітник упакує Ваш товар і відправить його до Вас поштою.

Відправка

Ми можемо відправити товар в будь-яку точку України: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький.