plusmin@ukr.net
Зворотній дзвінок
Укр Рус
Меню
Каталог
Каталог

Про нас


 

Раді Вас вітати в інтернет-магазині ПлюсМінус!!!

У нас Ви можете знайти все для плазмової порізки і зварювання металу.

Ми постійно розширюємо асортимент і дістаємо не тільки найлоговніше для порізки і зварювання металу, а й ексклюзив, який Ви не знайдете більше ніде.   

Працюємо без посередників!

Співпрацюємо лише постійними перевіреними постачальниками та продаємо якісні товари за доступними цінами.

У нас на складі завжди є все, що Вам потрібно, що, в свою чергу, дає можливість працювати без затримок.

Ми знаємо з чим маємо справу! Наявність власного виробництва надає можливість нам кваліфіковано консультувати Вас і забезпечувати Вас можливістю купувати перевірені розхідники.

У нас є індивідуальний підхід до кожного клієнта. Розраховуємо на довготривалі відносини. Тому, якщо Вам щось не сподобалось, обов'язково передзвоніть нам. Ми зробимо все, щоб Ви залишились задоволені співпрацею з нами!

Надіємось, Ви залишитесь з нами надовго!

чому варто купувати у нас?

box
Наявність складу
manager
Професійна консультація менеджера
quality
Гарантія якості
chat
Індивідуальний підхід до клієнта

Відгуки про нас

Уже около года наше производство сотрудничает с этой организацией. Приятно работать с людьми, которые знают свой товар на практике. Ребята имею не малый опыт в сфере плазменной резки металла и не раз давали дельный совет для решения той или иной проблемы с оборудованием. Никаких задержек в поставках, а так же лояльное отношение при оплате товара, это те факторы, которые отсекают мысль о поиске других поставщиков. Качество товара на уровне, качество обслуживания, тоже. Всем советую. ————— PlusMinus ————— Спасибо. Ваши комментарии для нас награда за проделанную работу.
Владислав