Розхідні матеріали для плазморізів, плазмотронів HYPERTHERM POWERMAX 45, 65, 85, 105 (ГИПЕРТЕРМ ПАВЕРМАКС 45, 65, 85, 105) купити в Києві, Україні за вигідною ціною
plusmin@ukr.net
Зворотній дзвінок
Укр Рус
Меню
Каталог
Каталог
Фільтр
Ціна  86.00 - 2340.00 грн
Бренд
Максимальний струм (А)
Комплектуючі CUT
Моделі плазмотронів (CUT)

Розхідні матеріали для плазморізів, плазмотронів HYPERTHERM POWERMAX 45, 65, 85, 105

Якісні розхідники до Hypertherm (Powermax) 45, 65, 85, 105

Справно працюючий плазморіз від бренду Hypertherm - це виробництво якісних деталей з металу з високою точністю розкрою, ідеально рівними зрізами. Для правильної роботи потрібні розхідники для плазморіза Hypertherm (Powermax) 45, 65, 85, 105. Інтернет-магазин PlusMinus пропонує великий вибір на розхідники для плазмотронів Hypertherm (Powermax) 45, 65, 85, 105 за доступними цінами з адресною доставкою по Україні. Доставка можлива поштою, кур'єром, є пункт самовивозу.

Навіщо заміняти розхідники

Плазморізи розраховані на великі температурні навантаження. Плазмотрони з високою потужністю струму, роблять рівні зрізи по металу. Необхідно регулярно змінювати розхідники для плазмотронів Гіпертерм (Powermax) 45, 65, 85, 105, щоб уникнути поломки, а також зберегти якість різання. Наслідки нечастої заміни комплектуючих для плазмового різання:

  • Зріз виробів нерівний, з зазублинами, в обхід розкрою;
  • Поломка електродів плазморіза, які беруть участь у формуванні дуги;
  • Розширення отвору сопла, зниження точності різання;
  • Збільшення вироблення, кількість вироблення матеріалів для різання;
  • Неможливість створювати однакові металеві вироби, якщо потрібно партія.

Регулярна заміна розхідників до Hypertherm (Powermax) 45, 65, 85, 105 (плазморіза) дозволяє зберігати якість готової продукції з мінімальними фінансовими вкладеннями. Якщо плазмотрон не має належного догляду, заміни деталей, він швидше виходить з ладу. Загальний ремонт плазмотрона обходиться значно дорожче розхідних матеріалів для Гіпертерм (Powermax) 45, 65, 85, 105.

Переваги покупки в PlusMinus

Магазин пропонує запчастини для Hypertherm (Powermax) 45, 65, 85, 105 (плазмотронів):

  • Розхідники до Hypertherm (Powermax) 45, 65, 85, 105 (плазморіза) закуповуються безпосередньо у виробників;
  • У каталозі тільки якісні та перевірені на власному досвіді запчастини до плазморіза;
  • Представники магазину допомагають купити відповідні комплектуючі до плазморіза, оформити замовлення;
  • У каталозі вказана точна вартість розхідників.

В магазині можна замовити все необхідне для плазмової порізки і зварювання металу. Аксесуари для Hypertherm (Powermax) 45, 65, 85, 105 зберігаються на спеціальному складі, де створені відповідні умови зберігання, щоб обладнання не псувалося. Якщо Вам потрібні особливі умови доставки, гарантії, проконсультуйтеся з нашими менеджерами. Ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Відправка

Ми можемо відправити товар в будь-яку точку України: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький і інші міста.